Nabízíme Vám ubytování v klidné části nejvýše položené obce v Čechách. K dispozici jsou Vám čtyři pokoje – dvoulůžkový v přízemí, v podkroví pak dva dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (max. 3 osoby v každém pokoji) a jeden velký apartmán se dvěmi oddělenými ložnicemi (4-6 osob, v každé ložnici manželská postel a přistýlka, zvlášť kuchyň a jídelní stůl). Celková kapacita je tedy 10 lůžek a 4 přistýlky. Přistýlka je vysouvací lůžko, na den je nutno ji zasouvat pod manželskou postel (kromě velkého apartmánu, zde mohou zůstat vysunuté pořád). Pro Vaše nejmenší máme k dispozici také dětskou postýlku (cestovní - do cca 1,5 roku), vaničku, nočník, stoličku.

Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou (toaleta, sprchový kout, umyvadlo), kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, indukční varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, mycí prostředky, na velkém apartmánu i myčka).

K dispozici je Vám oddělené parkoviště přímo u objektu. Ke každému pokoji/apartmánu máme vyhrazeno jedno parkovací místo (tzn. 4 vozidla). Všechna ostatní vozidla je tedy nutno zaparkovat mimo (vedle našeho objektu je např. obecní parkoviště).

V zimních měsících je potřeba počítat s vlastní údržbou okolo Vašich vozidel.

V letních měsících můžete využít také zahradní posezení s možností grilování.

Kola, lyže a veškeré další sportovní potřeby je možno uschovat v objektu.

!!!   Neposkytujeme stravování  !!!

!!!   Není u nás možný pobyt se zvířaty  !!!

 !!!  Dětská herna / dětský koutek je od roku 2017 zcela ZRUŠEN !!!